O firmie

Biuro Podróży "Gosia Travel" działa na rynku od 1999 roku.

Posiadamy koncesję organizatora turystyki i pośrednika turystycznego nr 145 wydaną przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego.

  • Specjalizujemy się w organizacji wycieczek objazdowych krajowych i zagranicznych bez nocnych przejazdów.
  • Tworzymy również ciekawe indywidualne programy pod zamówienia według wymagań Klienta.
  • W szerokiej ofercie posiadamy wycieczki objazdowe i pobyty wypoczynkowe do najbardziej interesujących regionów europejskich i pozaeuropejskich.
  • Biuro Podróży „Gosia Travel” pośredniczy w zakupie wycieczek, wczasów, koloni, obozów młodzieżowych, wyjazdów z dojazdem zorganizowanym lub własnym u największych polskich organizatorów turystyki i wypoczynku takich jak np.: GRECOS HOLIDAY, CORAL TRAVEL, EXIM TOURS, SUN&FUN, ECCO HOLIDAY, REGENT, MATIMPEX TRAVEL, ALMATUR, OSCAR, FUNCLUB… i wielu innych.
  • Zajmujemy się w bardzo szerokim zakresie sprzedażą biletów autokarowych największych renomowanych przewoźników na teren całej Europy.

Pragniemy podziękować naszym klientom za korzystanie z naszych usług i serdecznie zaprosić do zapoznawania się z naszymi nowymi ofertami, które z dnia na dzień staramy się wzbogacać.

Co roku bardzo wzrasta liczba osób wyjeżdżających za pośrednictwem naszego biura co świadczy o fachowości naszych usług. Staramy się aby nasza bogata oferta zaspakajała Państwa potrzeby i spotkała się z dużym zainteresowaniem.

Małgorzata Duran, Właściciel

Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w samym centrum Bydgoszczy.

Spotkacie się tu Państwo z profesjonalną i życzliwą obsługą, a nasi pracownicy pomogą Wam przy wyborze i zakupie zarówno wycieczki szkolnej, miejsca na kolonii dla dziecka, domku wczasowego nad morzem, ciekawej wycieczki objazdowej po najpiękniejszych zakątkach Europy, czy wczasów pobytowych.

Opinie

W dniach od 22 do 29 maja br. uczestniczyliśmy w wyciecze po Podlasiu, której realizatorem było Biuro Podróży „Gosia Travel” z Bydgoszczy. Perfekcyjna organizacja i zaproponowany program pozwoliły nam poznać miejsca pełne pięknej historii, kultury i przyrody. W czasie tygodniowej wędrówki mieliśmy okazję zetknąć się z krainą – pełną malowniczych łąk, pachnących wiekami drewnianych domów i niesamowitej różnorodnej kultury sakralnej. Te wartości i doznania stanowią nieoceniony dar, dzięki którym możemy nadal realizować swoje pasje, regenerować siły, nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Ogromna w tym zasługa pilota wycieczki, kierowcy autokaru ale też wspaniałych miejscowych przewodników. „Gośka” – DZIĘKUJEMY !

Emeryci i Renciści ZKER SW przy AŚ w Bydgoszczy

Wczasy dla seniorów nad morzem dobrze zorganizowane, transport komfortowy, hotel bez zastrzeżeń. Bardzo dobry kontakt z pracownikiem biura, pani udzieliła wyczerpujących odpowiedzi, oddzwoniła. Sprawa z fakturą załatwiona wzorowo.

Aga ksaga

Imprezy są zorganizowane na wysokim poziomie. Hotele super, a jedzenie 👍. Przewodnicy wycieczek do naśladowania.

Maria Mazurkiewicz

Wczasy dla seniorów nad morzem dobrze zorganizowane, transport komfortowy, hotel bez zastrzeżeń. Bardzo dobry kontakt z pracownikiem biura, pani udzieliła wyczerpujących odpowiedzi, oddzwoniła. Sprawa z fakturą załatwiona wzorowo.

Iwona Kłosowska